Hakkında

 

 

SMMM Özlem BALCI


2000-2010 yılları arasında özel sektörde Muhasebe Müdürü olarak, 2010-2014 arası Bağımsız Denetim firmasında Denetçi olarak çalıştım.
2014 Yılı Temmuz ayından itibaren Serbest olarak Mali Müşavirlik yapmaya başladım.

Ofisimiz; genç, dinamik ve Denetim firmalarında görev almış uzman kadrosu ile, tüm yerli ve yabancı sermayeli şirketlere, güvenilirlik ve profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde muhasebe, muhasebe destek, yurtdışı raporlama, yönetim raporlaması, personel ve bordro hizmetlerinde sektörde ihtiyaç duyulan kalite, gizlilik, güvenilirlik, zamanında hizmet prensipleri ile müşterilerinin stratejik ortağı konumundadır

MİSYONUMUZ

Bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle hizmetlerini sunan büromuz;

– Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.
– Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.

– Müşterilerinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme ve geliştirme çabası içerisindedir.
– Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.
– Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık hizmeti verir.
– Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan büromuz mali mevzuttaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.
– Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.
– Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.

 www.balcimalimusavirlik.com